Saame tuttavaks!

Minu nimi on Piret Raadom, olen diplomeeritud toitumisnõustaja ja Toiduga Tasakaalu asutaja.

Minu teekond toitumisnõustajana sai alguse küsimusest „miks?“. Toitumine näib nii igapäevase ja sünnist tuttava tegevusena, kuid ometi näitavad uuringud, et üha laialdasemalt pistavad ülekaalu ja toitumisega mõjutatavate tervisehädadega rinda nii mehed, naised kui ka lapsed. Miks see nii on? Mida teeme valesti? Kuidas seda muuta? Annely Sootsi Tervisekooli lõpetanuna olen õpingute ja senise praktika käigus saanud vastused paljudele küsimustele ning veendunud, et toit ja see, kuidas me igapäevaselt toitume, mõjutab otseselt meie enesetunnet, füüsilist ja vaimset heaolu ning tervist.

Toiduga tasakaalu

Toiduga Tasakaalu innustas mind looma soov jagada teadmisi tervist toetavast ja tasakaalustatud toitumisest ning aidata ka sinul leida sobiv, sinu vajadusi ning eelistusi arvestav toitumismuster, et saaksid end tunda oma kehas hästi.

Ma tahan murda müüdi, et tervislik toitumine on midagi keerulist, kallist, kättesaamatut või igavat ja maitsetut, ning kaalulangetuseks tuleb end allutada piinavatele piirangutele. Tahan näidata, et tervist toetav toitumine on igaühele kättesaadav, igaühe eelistustega sobitatav ja nauditav tee hea enesetunde, vormi ning tugevama tervise juurde.

Individuaalsel nõustamisel aitan sul hinnata, kas sinu toitumine toetab sinu enesetunnet ja tervist parimal moel ning pakun sulle teaduspõhiseid soovitusi, praktilisi nõuandeid ja tuge, et see nii oleks. Teenuste lehel olen põhjalikult lahti kirjutanud, kuidas individuaalne nõustamine toimub ja milline näeks välja meie koostöö. Kui oled juba lugenud ja arvad, et saan sind aidata – tere tulemast! Kui sul tekkis küsimusi, anna julgelt teada.

Klientide tagasiside:

„Piret on nõustajana põhjalik ja loogiline. Ta suutis rääkida nii arusaadavalt minu jaoks esialgu täiesti uuest teemast ning süstida positiivsust ja energiat, et püüdleksin ikka oma eesmärkide saavutamise poole. Aitäh Sulle!“

Piret Järvesaar